MANO DIENYNAS

„Mano dienynas“ - elektroninis dienynas, visiškai pakeičiantis standartinį  „popierinį“ dienyną. 

Sistema veikia tinklalapio principu. Kiekvienas elektroninio dienyno vartotojas turi atskirą prisijungimo vardą ir slaptažodį, taip  užtikrinamas duomenų saugumas ir konfidencialumas.

Kodėl verta naudoti elektroninį dienyną  „Mano dienynas“?

  • mokiniai gali stebėti savo mokslo rezultatus, tvarkaraščio pasikeitimus;
  • tėvai, laikinai išvykę į užsienį, gali internete stebėti savo vaikų lankomumą, pažangumą ir nuotoliniu būdu bendrauti su mokytojais;
  • mokytojams nebereikia skaičiuoti pusmečių ir trimestrų pažymių, praleistų pamokų - už juos tai padaro elektroninis dienynas;
  • klasių vadovai gali stebėti savo auklėjamosios klasės pažangumą, lankomumą, jiems nebereikia pildyti pažymių knygelių;
  • mokyklos vadovai gali operatyviai gauti informaciją apie mokinių pažangumą, mokomuosius dalykus, mokytojus, tėvelius ir kitą reikalingą informaciją.

Elektroninis dienynas  „Mano dienynas“ yra susietas su įėjimo į mokyklą kontrolės sistema. Pirmasis saugios mokyklos projektas buvo įgyvendintas 2010 metais Kauno Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje. Šis sprendimas jau naudojamas  Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje, Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje.

Elektroninio dienyno „Mano dienynas“ tobulinimo ir administravimo paslaugas teikia UAB „Nacionalinis švietimo centras“.  Įmonės svetainė www.nasc.lt.

Nuo 2012 metų pabaigos įmonė vykdo Vilniaus miesto savivaldybės projektą „Modernios-saugios mokyklos sprendimas“. Šis projektas vykdomas septyniose Vilniaus mokyklose. Projekto metu bus įdiegtos sistemos, leisiančios automatizuoti ir optimizuoti mokyklos kasdienes veiklas.